Chemický peeling | Beauty point - kosmetika Praha

Chemický peeling

Profesionální chemický peeling je neinvazivní metoda, která odstraňuje povrchové vrstvy kůže za pomocí chemicky reaktivních látek, čím stimuluje regeneraci a zlepšuje stav pokožky. Působí na horní až střední vrstvy kůže. Výsledkem je obnovená kůže, která výrazně hladší, hydratovaná a barevně sjednocená. Podle různých typů účinku působí do 3 vrstev pokožky.

Procedura probíhá následovně:

V první řadě uděláme test alergické reakce, abychom se ujistili, že je procedura vhodná.

Pak je začátek procedury důkladné vyčištění pleti a příprava pleti na proceduru.

Následuje samotné nanesení aktivní peelingové látky.

Při aplikaci se pracuje se speciálním neutralizujícím přípravkem dle typu peelingu.

Na závěr se aplikuje regenerační a zklidňující přípravek, závěrečná péče a doporučení domácí péče.

Nejméně 2 měsíce po absolvovaní chemického peelingu je nutné používat prostředky s SPF 50.

Kromě obličeje je v některých případech možné chemický peeling aplikovat i na krk a dekolt.

Proceduru je doporučené opakovat maximálně ve čtyřech dávkách, v intervalu 1x za 14-28 dní.

Délka procedury je přibližně 45 - 60 minut.

Četnost použití max. ve čtyřech dávkách, interval: 1x za14 až 28 dní. 

Vhodné období aplikace: jarní/podzimní měsíce

Indikace - kdy podstoupit chemický peeling 

 • vrásky
 • fotostárnutí (předčasné stárnutí pleti z důvodu opakovaného vystavování pleti UV záření)
 • suchá pleť
 • povrchové pigmentové skvrny
 • jizvy
 • snížení elasticity kůže
 • akné v remisi
 • hyperkeratóza (nadměrné rohovění kůže)

Kontraindikace - nesmí se provádět

 • herpes
 • individuální nesnášenlivost
 • epilepsie
 • nádory
 • povrchové poškození kůže, otevřené rány
 • alergie
 • výšená citlivost kůže

Dosažený efekt

 • odstranění drobných vrásek
 • snížení hloubky hlubokých vrásek
 • zvýšení elasticity kůže
 • sjednocení barvy pleti
 • odstranění hyperpigmentace
 • normalizace sekrece mazových žláz
 • hydratace hlubokých vrstev kůže

Před ošetřením chemickým peelingem

Před samotnou aplikací je potřebná konzultace s kosmetičkou. 

 • před chemickým peelingem už pokožku nedepilovat

 • nepoužívat žádné peelingy, masky, dermabraze či jiná ošetření

 • bezprostředně před aplikací chemického peelingu také není vhodné absolvovat kosmetické ošetření ani barvení vlasů

Pokyny po chemickém peelingu

Po chemickém peelingu je pokožka zarudlá a mohou se vytvořit malé stroupky, kdy se během 5-14 dnů pokožka začne jemně olupovat. Jako vedlejší účinek středně hlubokého a hlubokého peelingu se může objevit zanícení či ztráta barvy pleti.
Ošetření zvyšuje vnímavost pleti vůči UV záření - po celou dobu péče není vhodné se opalovat a zároveň používat výhradně přípravky s SPF 50. Kosmetička vám doporučí následnou péči a vhodné přípravky. 

Cena:

 • 45 min  1 500,- Kč

OBJEDNAT


Zvýhodněné balíčky
HYPERSENSITIV
zklidňující kúra pro intolerantní pleť - 4 ošetření
4500
czk
 5560 
Zklidnění a zvláčnění podrážděné pleti (provádí se bez masáže) v trvání cca 1 hodiny. K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1-2 měsíce, za současné domácí péče určenými přípravkami. Běžná cena 5560,-
Objednat
LIFTING BOOST
LIFTING KÚRA - 4 ošetření
5500
czk
 6760 
Účinek masáže je vidět a cítit už po první proceduře, ale pro trvalejší a dlouhodobější efekt doporučuji lifting obličeje pro začátek opakovat 1x týdně. Počet opakování je individuální. K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1měsíce - 1x týdně. Běžná cena 6760,-
Objednat
WHITENING
aktivní depigmentační kúra - 4 ošetření
4000
czk
 5960 
K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1 měsíce, za současné domácí péče určenými přípravkami. Běžná cena 5960,-
Objednat
Evelína K. před 1 dnem , recenze z Google
Krásné prostředí, vhodná hudba, úžasná paní masérka. Čisto, voňavo, profesionální péče. Moc jsem si odpočinula a dokonce usla a to jsem fakt náročný zákazník. Rozhodně se vrátím! Díky
Mária C. před 4 měsíci , recenze z Google
Při návštěvě města jsem absolvovala v salonu masáž, kterou mi paní přizpůsobila na míru. S odbornou masazou jsem nad míru spokojená a proto ji můžu doporučit kazdemu.Druhý den jsem zkusila kosmetiku. Paní mi udělala masáž obličeje, krku az ramen. Potom mi nanesla alginatovu masku, kterou jsem měla poprvé. Výsledek je k nepoznání. Téměř mi zmizely vrásky. Určitě při příští návštěvě vše zopakuji. S ošetřením jsem nad míru spokojena
A G. před 4 měsíci , recenze z Google
Při návštěvě města jsem absolvovala v salonu masáž, kterou mi paní přizpůsobila na míru. S odbornou masazou jsem nad míru spokojená a proto ji můžu doporučit kazdemu.Druhý den jsem zkusila kosmetiku. Paní mi udělala masáž obličeje, krku az ramen. Potom mi nanesla alginatovu masku, kterou jsem měla poprvé. Výsledek je k nepoznání. Téměř mi zmizely vrásky. Určitě při příští návštěvě vše zopakuji. S ošetřením jsem nad míru spokojena
B A. před 4 měsíci , recenze z Google
Prijemne prostredi, mila a sikovna maserka, neni co vytknout.
Ján I. před 8 měsíci , recenze z Google
Bol som po X rokoch na masáž spolu s manželkou. Výborná poloha hneď pri zastávke. Ticho + relaxačná hudba, pohodová atmosféra, všetko voňavé, čisté, v prípade otázok vysvetlené. Počas masáže som v každom pohybe cítil úprimné "čítanie tela", nie iba mechanické pohyby - a to šlo o 2x min. 60min masáže nôh, chrbta a šije, čo je určite náročné na sily aj koncentráciu. Určite sa radi vrátime.
Petr F. před rokem , recenze z Google
Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Doporučuji.
Lauriane G. před rokem , recenze z Google
Tento salon s výhodnou polohou v Holešovicích poskytuje vynikající balíček péče. Velmi detailní a trpělivý přístup na míru, pohodová atmosféra, šikovná a přátelská terapeutka (mluví i anglicky). Je promyšleno každý detail, aby byl zážitek příjemný, od pohodlného vyhřívaného masážního stolu až po jemné tóny hudby a olejové vůně, je to kouzelné místo, kam vyrazit na 1-2 hodiny wellness. PS: nabízejí i masáže hlavy :)
Miroslava M. před rokem , recenze z Google
Nejlepší masáž jakou jsem kdy zažila! Zkusila jsem i lifting obličeje, což bylo úplně TOP. Příjemné a krásné prostředí se skvělým personalem. Salon jen a jen doporučuji.
Veruna před rokem , recenze z Google
Pán je moc milý a klidný člověk, ženy nechá připravit se na masáž, přijde až když už ležíte. Což některé ženy ocení. Dostanete i čaj a příjemnou masáž. Relax point mohu doporučit je to fajn relax. Moc se mi líbilo prostředí čisté útulné a prostorné, mile mě překvapilo velké příjemné lůžko. Čas masáže seděl. Zde je i záchod a sprcha.
Pablo I. pred 3 rokmi , recenze z Google
Moje první zkušenost s masáží na doporučení a nemůžu být šťastnější. Cítím se super uvolněně a bolest zad je pryč. Skvělé profesionální a přátelské místo.
Barbora B. pred 3 rokmi , recenze z Google
Nejlepší masážní terapie ve městě! Velmi pěkné a útulné místo se snadným přístupem. Super profesionální služby a jednání. Milujte toto místo!
dj k. pred 4 rokmi , recenze z Google
Dokonalé místo k uvolnění a nápravě vašich bolístek. Těším se na každou návštěvu oázy slečny Lýdie.
Andrea A. pred 4 rokmi , recenze z Google
První krát zde. Relax-Point mi byl doporučen a musím vám říct, že to byla nejlepší masáž, jakou jsem kdy měl. Relax-Point nabízí osobitý přístup, vysoce kvalifikovaný personál a nádherné prostředí. Moje masáž byla skvělá, vyzkoušela jsem i face masáž-lifting a vůbec toho nelituji. Rozhodně doporučuji toto místo a vrátím se, až znovu navštívím krásné město Praha.

U nás nenajdete střídající se klientky za hluku fénů a dalších hovorů....tady dostanete péči v soukromí a klidu za doprovodu příjemné relaxační hudby...

Můžete využít služeb jak zkušené masérky, lymfoterapeutky, tak kosmetičky a brow stylistky a nakombinovat si jednotlivé procedury dle svých potřeb za zvýhodněné ceny! 

U nás řešíme pleť, vrásky, celulitidu, formování postavy, masáže..... tělo, krásu i duši zároveň... :)

Rezervujte si termín pro sebe a užijte si dokonalou péči!

chci se objednat
+420774243493
Tato stránka používá k poskytování služeb a neprofilovanou analýzu návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webstránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím