Manuální lymfodrenáž obličeje | Beauty point - kosmetika Praha

Manuální lymfodrenáž obličeje

Účinky kvalitní lymfodrenáže jsou nejen preventivní, ale i léčebné, regenerační a estetické... proto je dnes lymfodrenáž neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť.

Manuální lymfodrenáž je speciální, velmi jemná hmatová technika, která má však zásadní význam pro výsledky celkové péče. Její přínos je nejen estetický ale zejména ozdravný. Má hluboce sedativní, analgetický a uvolňující efekt a významně ovlivňuje krevní a lymfatický oběh.

Posiluje vstřebávací a transportní funkce lymfatického systému, zvyšuje průtok lymfy, čím startuje detoxikaci a odtok přebytečné tekutiny ze tkání. Z hlediska celého organismu má tato metoda významný očistný a ozdravný efekt. Urychluje odstranění toxinů, bakterií, odumřelých buněk a dalších škodlivých látek, proto je ideální tak třeba u lidí s problémy s dutinami či častými záněty vedlejších dutin a uší, ale i v regeneraci po operaci nebo problémech se zuby (ne v akutní fázy zánětu).

Startuje tvorbu protilátek a stimuluje imunitní systém, proto je vhodná u citlivé a problematické pleti na přirozené vnitřní čištění, zejména v léčbě akné a při intoleranci na kosmetické prostředky. Opakovanými lymfodrenážemi se pleť vyčistí a pořeší si zhloubky i přetrvávající zánětlivé procesy.

Díky svému detoxikačnímu vlivu a analgetickým účinkům je vynikající také u lidí trpících na migrény.

Manuální lymfatická drenáž se proto využívá nejen v medicínských oborech, ale díky své účinnosti je rozšířená i v kosmetické a masérské činnosti a sportovní a preventivní medicíně.

lymfodrenáž obličeje

Z estetického hlediska manuální lymfodrenáž zpomaluje procesy a projevy stárnutí kůže a podkoží, urychluje regeneraci tkáně, usnadňuje prorůstání lymfatických cév v jizvě, snižuje otok, bolestivost, napětí, zkracuje dobu rekonvalescence. Proto je ideální součást regenerace a urychlení hojení jizev po estetických zákrocích (po operaci víček atd), kde se pak efekt, hojení a ztráta otoků posouvá několikanásobně. Naopak není vhodná v prvních týdnech po aplikaci výplní (botox, kyselina hyaluronová) nebo PMU. Díky své drenážní funkci odstraňuje váčky pod očima a je také ideálním řešením podbradku či druhé brady.

Díky svému regeneračnímu a detoxikačnímu efektu, kdy zároveň startuje metabolismus, má celkově blahodárný účinky na pleť a působí preventivně proti stárnutí kůže. Pokožce navrací zdraví a pružnost, čím zpomaluje tvorbu vrásek.

Pro koho a na co je lymfodrenáž obličeje vhodná

 • Prevence migrén a bolestí hlavy
 • Urychluje hojení a zjemnění jizev po operacích
 • Redukuje otoky s analgetickým účinkem, protože zduřené podkoží netlačí na nervové zakončení v operované oblasti
 • Pomáhá s problémy s dutinami (časté záněty, alergie, po operaci nosu)
 • Po estetických zákrocích v obličeji a krku – regenerace tkáně, jizev
 • Po lokálních pooperačních poruchách odtoku lymfy v stomatochirurgii
 • Eliminace tvorby otoků po úrazech a keloidných jazev
 • Pomáhá odstraňovat otoky v obličeji, váčky pod očima
 • Jako léčba a prevence akné
 • Pomáhá eliminovat podbradek
 • Pomáhá v regeneraci při poruchách čití a parézách n. facialis
 • Zlepšuje tón i stav pleti
 • Zpomaluje stárnutí pokožky
 • Součást programu péče o pleť a anti-aging
 • Jako prevence při rodinné anamnéze
 • Celková regenerace, zvyšování imunity a metabolismu
 • Relaxační účinek a celková harmonizace

 

Po i před lymfatickou masáží je důležité dodržovat pitný režim – ideálně  čistá voda bez bublinek, popř. bylinné či zelené čaje, nebo 100% džus zředěný vodou. Po lymfodrenáži klidový režim, žádná zátěž (běh, fitko...).

 

 Tato masáž není vhodná při

ABSOLUTNÍ KONTRAINDIKACE

 • jakékoliv akutní, virové, horečnaté, infekční a zánětlivé stavy
 • těhotenství
 • onkologická, nádorová onemocnění v čase léčby (v remisi naopak vhodná)
 • zvýšený nitrooční tlak,  glaukom
 • stavy vyžadující klid na lůžku
 • zvýšená činnost štítné žlázy 
 • plísňové a kožní onemocnění, otevřené rány v místě aplikace
 • akutní žilní onemocnění
 • akutní trombózy
 • srdeční insuficience (nedostatečnost)
 • arytmie
 • bezprostředně po jídle a požití omamných a návykových látek
 • astma cardiale a dekompenzovaná srdcová insuficience 

 

RELATIVNÍ KONTRAINDIKACE – vždy se souhlasem lékaře 

 • otoky způsobené onemocněním srdce, ledvin, jater – vždy se souhlasem lékaře 
 • akutní alergie
 • astma bronchiale, chronická bronchitida – vždy se souhlasem lékaře

Cena

 • 30  min   700,- Kč

Zvýhodněné balíčky
HYPERSENSITIV
zklidňující kúra pro intolerantní pleť - 4 ošetření
4500
czk
 5560 
Zklidnění a zvláčnění podrážděné pleti (provádí se bez masáže) v trvání cca 1 hodiny. K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1-2 měsíce, za současné domácí péče určenými přípravkami. Běžná cena 5560,-
Objednat
LIFTING BOOST
LIFTING KÚRA - 4 ošetření
5500
czk
 6760 
Účinek masáže je vidět a cítit už po první proceduře, ale pro trvalejší a dlouhodobější efekt doporučuji lifting obličeje pro začátek opakovat 1x týdně. Počet opakování je individuální. K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1měsíce - 1x týdně. Běžná cena 6760,-
Objednat
WHITENING
aktivní depigmentační kúra - 4 ošetření
4000
czk
 5960 
K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1 měsíce, za současné domácí péče určenými přípravkami. Běžná cena 5960,-
Objednat
Mária C. před 4 měsíci , recenze z Google
Při návštěvě města jsem absolvovala v salonu masáž, kterou mi paní přizpůsobila na míru. S odbornou masazou jsem nad míru spokojená a proto ji můžu doporučit kazdemu.Druhý den jsem zkusila kosmetiku. Paní mi udělala masáž obličeje, krku az ramen. Potom mi nanesla alginatovu masku, kterou jsem měla poprvé. Výsledek je k nepoznání. Téměř mi zmizely vrásky. Určitě při příští návštěvě vše zopakuji. S ošetřením jsem nad míru spokojena
A G. před 4 měsíci , recenze z Google
Při návštěvě města jsem absolvovala v salonu masáž, kterou mi paní přizpůsobila na míru. S odbornou masazou jsem nad míru spokojená a proto ji můžu doporučit kazdemu.Druhý den jsem zkusila kosmetiku. Paní mi udělala masáž obličeje, krku az ramen. Potom mi nanesla alginatovu masku, kterou jsem měla poprvé. Výsledek je k nepoznání. Téměř mi zmizely vrásky. Určitě při příští návštěvě vše zopakuji. S ošetřením jsem nad míru spokojena
B A. před 4 měsíci , recenze z Google
Prijemne prostredi, mila a sikovna maserka, neni co vytknout.
Ján I. před 8 měsíci , recenze z Google
Bol som po X rokoch na masáž spolu s manželkou. Výborná poloha hneď pri zastávke. Ticho + relaxačná hudba, pohodová atmosféra, všetko voňavé, čisté, v prípade otázok vysvetlené. Počas masáže som v každom pohybe cítil úprimné "čítanie tela", nie iba mechanické pohyby - a to šlo o 2x min. 60min masáže nôh, chrbta a šije, čo je určite náročné na sily aj koncentráciu. Určite sa radi vrátime.
Petr F. před rokem , recenze z Google
Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Doporučuji.
Lauriane G. před rokem , recenze z Google
Tento salon s výhodnou polohou v Holešovicích poskytuje vynikající balíček péče. Velmi detailní a trpělivý přístup na míru, pohodová atmosféra, šikovná a přátelská terapeutka (mluví i anglicky). Je promyšleno každý detail, aby byl zážitek příjemný, od pohodlného vyhřívaného masážního stolu až po jemné tóny hudby a olejové vůně, je to kouzelné místo, kam vyrazit na 1-2 hodiny wellness. PS: nabízejí i masáže hlavy :)
Miroslava M. před rokem , recenze z Google
Nejlepší masáž jakou jsem kdy zažila! Zkusila jsem i lifting obličeje, což bylo úplně TOP. Příjemné a krásné prostředí se skvělým personalem. Salon jen a jen doporučuji.
Veruna před rokem , recenze z Google
Pán je moc milý a klidný člověk, ženy nechá připravit se na masáž, přijde až když už ležíte. Což některé ženy ocení. Dostanete i čaj a příjemnou masáž. Relax point mohu doporučit je to fajn relax. Moc se mi líbilo prostředí čisté útulné a prostorné, mile mě překvapilo velké příjemné lůžko. Čas masáže seděl. Zde je i záchod a sprcha.
Pablo I. pred 3 rokmi , recenze z Google
Moje první zkušenost s masáží na doporučení a nemůžu být šťastnější. Cítím se super uvolněně a bolest zad je pryč. Skvělé profesionální a přátelské místo.
Barbora B. pred 3 rokmi , recenze z Google
Nejlepší masážní terapie ve městě! Velmi pěkné a útulné místo se snadným přístupem. Super profesionální služby a jednání. Milujte toto místo!
dj k. pred 4 rokmi , recenze z Google
Dokonalé místo k uvolnění a nápravě vašich bolístek. Těším se na každou návštěvu oázy slečny Lýdie.
Andrea A. pred 4 rokmi , recenze z Google
První krát zde. Relax-Point mi byl doporučen a musím vám říct, že to byla nejlepší masáž, jakou jsem kdy měl. Relax-Point nabízí osobitý přístup, vysoce kvalifikovaný personál a nádherné prostředí. Moje masáž byla skvělá, vyzkoušela jsem i face masáž-lifting a vůbec toho nelituji. Rozhodně doporučuji toto místo a vrátím se, až znovu navštívím krásné město Praha.

U nás nenajdete střídající se klientky za hluku fénů a dalších hovorů....tady dostanete péči v soukromí a klidu za doprovodu příjemné relaxační hudby...

Můžete využít služeb jak zkušené masérky, lymfoterapeutky, tak kosmetičky a brow stylistky a nakombinovat si jednotlivé procedury dle svých potřeb za zvýhodněné ceny! 

U nás řešíme pleť, vrásky, celulitidu, formování postavy, masáže..... tělo, krásu i duši zároveň... :)

Rezervujte si termín pro sebe a užijte si dokonalou péči!

chci se objednat
+420774243493
Tato stránka používá k poskytování služeb a neprofilovanou analýzu návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webstránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím