Brow bar | Beauty point - kosmetika Praha

Brow bar

Brow Bar 

Obočí je zásadním rysem celého obličeje, a proto mu věnujeme náležitou péči. Tato metoda pomáhá odstranit nedokonalosti a celkově vylepšit tvar i kvalitu obočí, a tím celý vzhled a výraz obličeje.

Díky této jedinečné a dlouhotrvající péči nemusíte nadlouho řešit každodenní make-up obočí a můžete si užívat krásné a zdravé obočí.

Postup procedury:

Barvení a úprava obočí Hennou je samostatná služba bez kosmetického ošetření.

Nejprve s Vámi zkonzultujeme Vaše přání a představy, které pak kontrolujeme i v průběhu úpravy. Následně provádíme kompletní architekturu obočí - a srovnání asymetrií technikou brow mapping - přesné vyměření a nákres tvaru obočí provádíme speciálním pravítkem a nití sloužící k tomuto účelu. Dokonalé tvarování obočí provádíme šetrným voskem a pinzetou.

Barvení obočí Hennou má tu výhodu, že chytá i na kůži, proto je ideální pro klientky, které potřebují dokorigovat obočí, a zároveň zaručuje několika násobně delší efekt než u klasického barvení.

Trvanlivost

Efekt „tónování“ na kůži vydrží cca 10 dní .
Efekt barvy chloupků vydrží cca 2-6 týdnů.

Celkový upravený vzhled vydrží cca 2-4 týdny, poté doporučujeme proceduru opakovat. V závislosti na různých faktorech jako typ pleti a mastnota pokožky, rychlost růstu chloupků či vystavování slunečnímu záření,

Úpravu a barvení lze provést v rámci kosmetického ošetření i samostatně.

Délka: 30 min. 590 Kč

OBJEDNAT

Pokyny před aplikací
  • Upozorňujeme klientky, že pro dodržení trvanlivosti je potřeba 12 hod před aplikací je ideální obočí ničím nemazat ani nelíčit!
  • Doporučujeme provést test reakce na Hennu na kůži 48 hodin před aplikací (zejména v případě přecitlivělosti kůže na barvy na obočí či jiné barvy na tělo).
Pokyny po aplikaci
  • po aplikaci se nesmí obočí mechanicky narušovat
  • 24 hodin po aplikaci obočí nenamáčet
  • 48 hodin po aplikaci obočí ničím nemazat
  • 48 hodin po aplikaci na depilovanou oblast
    nepoužívat make-up
  • 48 hodin po aplikaci nevystavovat slunci

OBJEDNAT

 


Zvýhodněné balíčky
HYPERSENSITIV
zklidňující kúra pro intolerantní pleť - 4 ošetření
4500
czk
 5560 
Zklidnění a zvláčnění podrážděné pleti (provádí se bez masáže) v trvání cca 1 hodiny. K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1-2 měsíce, za současné domácí péče určenými přípravkami. Běžná cena 5560,-
Objednat
LIFTING BOOST
LIFTING KÚRA - 4 ošetření
5500
czk
 6760 
Účinek masáže je vidět a cítit už po první proceduře, ale pro trvalejší a dlouhodobější efekt doporučuji lifting obličeje pro začátek opakovat 1x týdně. Počet opakování je individuální. K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1měsíce - 1x týdně. Běžná cena 6760,-
Objednat
WHITENING
aktivní depigmentační kúra - 4 ošetření
4000
czk
 5960 
K dosažení optimálního výsledku doporučujeme kúru opakovat během 1 měsíce, za současné domácí péče určenými přípravkami. Běžná cena 5960,-
Objednat
Ján I. před 3 měsíci , recenze z Google
Bol som po X rokoch na masáž spolu s manželkou. Výborná poloha hneď pri zastávke. Ticho + relaxačná hudba, pohodová atmosféra, všetko voňavé, čisté, v prípade otázok vysvetlené. Počas masáže som v každom pohybe cítil úprimné "čítanie tela", nie iba mechanické pohyby - a to šlo o 2x min. 60min masáže nôh, chrbta a šije, čo je určite náročné na sily aj koncentráciu. Určite sa radi vrátime.
Petr F. před 10 měsíci , recenze z Google
Profesionální přístup. Příjemné prostředí. Doporučuji.
Lauriane G. před rokem , recenze z Google
Tento salon s výhodnou polohou v Holešovicích poskytuje vynikající balíček péče. Velmi detailní a trpělivý přístup na míru, pohodová atmosféra, šikovná a přátelská terapeutka (mluví i anglicky). Je promyšleno každý detail, aby byl zážitek příjemný, od pohodlného vyhřívaného masážního stolu až po jemné tóny hudby a olejové vůně, je to kouzelné místo, kam vyrazit na 1-2 hodiny wellness. PS: nabízejí i masáže hlavy :)
Miroslava M. před rokem , recenze z Google
Nejlepší masáž jakou jsem kdy zažila! Zkusila jsem i lifting obličeje, což bylo úplně TOP. Příjemné a krásné prostředí se skvělým personalem. Salon jen a jen doporučuji.
Veruna před rokem , recenze z Google
Pán je moc milý a klidný člověk, ženy nechá připravit se na masáž, přijde až když už ležíte. Což některé ženy ocení. Dostanete i čaj a příjemnou masáž. Relax point mohu doporučit je to fajn relax. Moc se mi líbilo prostředí čisté útulné a prostorné, mile mě překvapilo velké příjemné lůžko. Čas masáže seděl. Zde je i záchod a sprcha.
Pablo I. pred 3 rokmi , recenze z Google
Moje první zkušenost s masáží na doporučení a nemůžu být šťastnější. Cítím se super uvolněně a bolest zad je pryč. Skvělé profesionální a přátelské místo.
Barbora B. pred 3 rokmi , recenze z Google
Nejlepší masážní terapie ve městě! Velmi pěkné a útulné místo se snadným přístupem. Super profesionální služby a jednání. Milujte toto místo!
dj k. pred 3 rokmi , recenze z Google
Dokonalé místo k uvolnění a nápravě vašich bolístek. Těším se na každou návštěvu oázy slečny Lýdie.
Andrea A. pred 3 rokmi , recenze z Google
První krát zde. Relax-Point mi byl doporučen a musím vám říct, že to byla nejlepší masáž, jakou jsem kdy měl. Relax-Point nabízí osobitý přístup, vysoce kvalifikovaný personál a nádherné prostředí. Moje masáž byla skvělá, vyzkoušela jsem i face masáž-lifting a vůbec toho nelituji. Rozhodně doporučuji toto místo a vrátím se, až znovu navštívím krásné město Praha.

U nás nenajdete střídající se klientky za hluku fénů a dalších hovorů....tady dostanete péči v soukromí a klidu za doprovodu příjemné relaxační hudby...

Můžete využít služeb jak zkušené masérky, lymfoterapeutky, tak kosmetičky a brow stylistky a nakombinovat si jednotlivé procedury dle svých potřeb za zvýhodněné ceny! 

U nás řešíme pleť, vrásky, celulitidu, formování postavy, masáže..... tělo, krásu i duši zároveň... :)

Rezervujte si termín pro sebe a užijte si dokonalou péči!

chci se objednat
+420774243493
Tato stránka používá k poskytování služeb a neprofilovanou analýzu návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webstránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies.
Rozumím